sklep z panelami firmy Parador

Kwiecień 21, 2017

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających klientów. Nasz punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat oraz ciągle się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania popularne współczesnemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Oryginalna podłoga pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, dlatego panele znajdujące się w należącej do nas szerokiej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – niebanalne wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie skład kompetentnych ekspedientów!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o wiadomą oraz przykładną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą klientom kompetentną radą oraz pomocą w doborze dobrego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy w szeregu przypadków potrzebują jedynie paru godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu i zapewnia szansę na znaczące oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania czy też niepewności zachęcamy też do kontaktu a z rozkoszą na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador podłogi

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.